• Bllokim inteligjent i unazës prej çeliku
  Bllokim inteligjent i unazës prej çeliku
 • Skuter elektrik
  Skuter elektrik
 • APP/Aplet
  APP/Aplet
 • Sfondi i zgjuar i menaxhimit
  Sfondi i zgjuar i menaxhimit
 • Identifikimi i vërtetë dhe i rremë Teknologjia e avancuar për të parandaluar kthimin e rremë
  Identifikimi i vërtetë dhe i rremë Teknologjia e avancuar për të parandaluar kthimin e rremë
 • Përputhshmëri e fortë, përdorni lidhjen Bluetooth
  Përputhshmëri e fortë, përdorni lidhjen Bluetooth
 • Menaxhimi i lehtë, ngarkimi në kohë reale i informacionit të automjetit, analiza e përshtatshme e sfondit dhe statistikat
  Menaxhimi i lehtë, ngarkimi në kohë reale i informacionit të automjetit, analiza e përshtatshme e sfondit dhe statistikat
 • Kurseni koston e funksionimit, sigurinë, shkallën e ulët të dështimit, të qëndrueshme
  Kurseni koston e funksionimit, sigurinë, shkallën e ulët të dështimit, të qëndrueshme
Parametri i produktit
Ngjyra e trupit të bllokimit:argjendi, gri
Materiali i produktit:Trupi i bllokimit: 6061 aliazh alumini, trari i bllokimit: 304 tel inox
Madhësia e produktit:Trupi i bllokimit: L68*W33*H25mm, diametri i litarit: 11mm, gjatësia e litarit: 1m
Pesha:Pesha neto rreth 350 g
Sipërfaqe:Trupi i bllokimit: larje me rërë sipërfaqësore + oksidim anodik (provë me spërkatje me kripë 48 orë), trarë bllokimi, koka 303 çelik inox ngjyrë natyrale
Mbështetur:Android  versioni 4.3 ose më i lartë, versioni i iPhone IOS9.0 ose më lart
Parametrat e Bluetooth:Çipi Bluetooth: Nodic 51802/Versioni: 4.2/Frekuenca e punës: 2.4G/Ndjeshmëria e marrjes: -91dbm/Fuqia transmetuese: 0dbm
Materiali i produktit:Trupi i bllokimit: 6061 aliazh alumini, trari i bllokimit: 304 tel inox
Metoda e kriptimit:Kriptimi AES 128-bit
Bateria:Tension nominal 3.7V, kapacitet 150 mA, bateri litium e ringarkueshme
Koha e gatishmërisë:180 ditë (mesatarisht 10 shkyçje në ditë), më shumë se 1000 shkyçje të njëpasnjëshme.
Temperatura e punës:temperatura e ulët -20℃, temperatura e lartë 70℃
Lagështia e punës:5% ~ 95% (pa kondensim)
Niveli i papërshkueshëm nga uji:IP65 (rezistente ndaj pluhurit, spërkatje e fortë me ujë)
Forca e trarëve të kyçjes: tension vertikal ≥150KG
 • Statistikat operacionale
  Statistikat operacionale
 • Monitorimi i funksionimit dhe mirëmbajtjes
  Monitorimi i funksionimit dhe mirëmbajtjes
 • Monitorimi i automjeteve
  Monitorimi i automjeteve
 • Regjistrimi i shkëmbimit të baterive
  Regjistrimi i shkëmbimit të baterive
 • Telekomanda e automjetit
  Telekomanda e automjetit
 • Regjistrimi i dërgimit
  Regjistrimi i dërgimit
 • Menaxhimi i faqes
  Menaxhimi i faqes
 • Paralajmërim jonormal
  Paralajmërim jonormal
 • Menaxhimi i magazinës
  Menaxhimi i magazinës
 • Menaxhimi i Aseteve
  Menaxhimi i Aseteve
 • Menaxhim i performances
  Menaxhim i performances
 • Menaxhimi Financiar
  Menaxhimi Financiar
 • Monitorimi inteligjent i automjeteve
  Monitorimi inteligjent i automjeteve
  Shikoni të gjitha detajet e porosisë, statistikat e statusit të porosisë, filtrimin e porosive
 • Vendosni zonën e parkimit të rendit
  Vendosni zonën e parkimit të rendit
  Vendosni zonën e parkimit në sfond për të realizuar urdhrin për të marrë hua dhe për të kthyer makinën, dhe makina nuk mund të ndryshohet përtej zonës
 • Alarmi kundër vjedhjes
  Alarmi kundër vjedhjes
  Dallon automatikisht përdorimin jonormal, ai do të kryejë paralajmërim të hershëm, do të bllokojë automjetin, do të dorëzojë informacionin e pozicionimit të automjetit dhe operacione të tjera
 • Të dhëna të mëdha inteligjente
  Të dhëna të mëdha inteligjente
  Shikoni bazën e të dhënave të mëdha, rezultatet e funksionimit janë të qarta me një shikim, të qarta dhe të lehta për t'u kontrolluar
 • Modeli i ri i funksionimit
  Modeli i ri i funksionimit
  Industria merr drejtimin në lançimin e librit dhe rinovimin e modelit të leasing-ut

Rasti i Shërbimit

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip